Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Podpora v nezaměstnanosti od ledna 2012 - práce „na černo“

14.11 | 12:35   |   Redakce 4   |   komentářů (0)

Od začátku roku 2012 začnou platit zpřísněná pravidla pro podporu v nezaměstnanosti. Nezmění se výše ani délka podpory, ale bude obtížnější ji získat. To má podle ministerstva práce a sociálních věcí zvýšit aktivitu nezaměstnaných, snížit práci na černo a vést k tomu, aby si lidé více vážili státem zprostředkovaného zaměstnání nebo podpory, kterou od něj dostávají. Jak je to s nelegální prací?

Zdroj: sxc.hu

Ministerstvo chce omezit nelegální práci, kvůli které stát přichází o peníze z daní
 i  z pojistného. Zákon má proto upravit definici nelegální práce tak, aby její prokazování bylo snazší.

Kontrola se sjednotí pod Státní úřad inspekce práce.

Maximální částka pokuty za výkon nelegální práce má stoupnout desetinásobně na 100 tisíc korun.

Firmy, které nelegálně zaměstnávají cizince, mají přijít také o veřejné zakázky či státní dotace. Hrozit jim bude i pokuta do pěti milionů korun.

Zpět   |   Nahoru

wow gold for Sale. www.savorgold.com Provide Free World of Warcraft Guide and Strategy. Professional WOW Gold, diablo 3 gold, runescape gold wow power leveling Store Online,Best Service to Each Customer. Tera gold for guild wars 2 gold and Blade & Soul gold and Swtor Credits on safe online store,one more click to buy runescape gold , buy Swtor Credits cheap,safe, Fast delivery and Low prices!

Aktuálně

Nejvíce Vás zajímá

TOPlist
0.17532181739807